Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Pierwsze miejsce w piłce nożnej dziewcząt

Hura, udało się powtórzyć sukces z zeszłego roku. Po ciężkich bojach wygraliśmy w finale Nowosolady z drużyną LO 1:0. Przebieg meczu był niezwykle emocjonujący, bowiem poziom gry był bardzo wyrównany. W drużynie liceum w linii ataku o bramkę walczyły trzy zawodniczki, które posiadały nie lada umiejętności techniczne. Nasza linia obrony jednak była jak mur - nie do pokonania. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem bezbramkowym. Dopiero w drugiej połowie meczu udało się Ani Barańskiej wykorzystać dośrodkowanie i oddać celny strzał. Ta bramka okazała się zwycięska. Do końca meczu dziewczęta dzielnie broniły wyniku, a po końcowym gwizdku sędziego radości nie było końca.

Skład naszej reprezentacji: Anna Barańska, Karolina Młynkowiak, Andżelika Młynkowiak, Kamila Lehman, Dżesika Mazur, Sandra Kliś, Aleksandra Adamczewska, Elżbieta Marczak, Marzena Syktus, Karolina Syktus, Kamila Oskwarek i Natalia Buśko. Drużyna grała pod opieką Danuty Leksyckiej.