This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
autumn1.jpg

Zajęcia Warsztatowe EMAT

 

19 i 23 maja 2016 roku na terenie naszej szkoły odbyły się zajęcia edukacyjne w zakresie poruszania się po rynku pracy przeprowadzone przez  firmę doradczo-szkoleniową  EMAT HRC. W zajęciach uczestniczyli uczniowie klas trzecich, którzy już niebawem opuszczą mury naszej szkoły i skierują swoje kroki ku firmom oferującym ciekawą, dobrze płatną
i atrakcyjną pracę.

Oferty Pracy Maj 2016

GIMNAZJALISTO !!!

 

Stajesz przed bardzo trudnym wyborem, który będzie miał ogromny wpływ na dalsze Twoje życie. Szukasz swojego miejsca, ale nie jesteś do końca przekonany, którą drogę wybrać?? W naszej szkole kształcimy osoby w zawodach, które są poszukiwane przez pracodawców na lokalnym rynku pracy. Specjalistów brakuje, o czym świadczą oferty pracy z Powiatowego Urzędu Pracy. Chcesz po zakończeniu szkoły mieć fachową wiedzę, praktykę, doświadczenie oraz znaleźć dobrze płatną pracę??? Zastanawiasz się co dalej???

 

WYBIERZ NASZĄ SZKOŁĘ TO TWOJA SZANSA NA PRZYSZŁOŚĆ

 

AKTUALNE OFERTY PRACY – NA PODSTAWIE BIEŻĄCYCH DANYCH PUP

Praktyka w Berlinie

Od 1 kwietnia 2016 roku ruszyły przygotowania do wyjazdu na praktykę miesięczną do Berlina w ramach programu Erasmus +. W przygotowaniu językowym zwanym „crash cours” pod okiem lektorek z Wrocławia brali udział uczniowie technikum usług fryzjerskich
i technikum inżynierii środowiska i melioracji. Zajęcia odbywały się w 3 grupach: dwie grupy szlifowały swoje umiejętności z języka niemieckiego, a jedna grupa zgłębiała tajniki  języka angielskiego. Po pierwszym wyczerpującym dniu przyszedł czas na dzień drugi, a w nim  praktyczne aspekty komunikacyjne połączone z językiem branżowym. Uczestnicy kursu pozytywnie wypowiadali się na temat przygotowania zajęć, jak również mówili
o profesjonalnym podejściu do prowadzonych zajęć przez lektorów. Tylko się cieszyć, bo dobra znajomość języka obcego może w przyszłości odgrywać kluczową rolę w trakcie poszukiwania zatrudnienia.  Już w czwartek kolejne spotkanie, a od piątku rozpoczynamy zajęcia kulturowo-pedagogiczne.

„Zawód na start – polsko-niemieckie spotkanie z nauką”

W dniach 15 i 16 marca uczniowie ZSP 2 w Nowej Soli wraz z opiekunami brali udział w kampanii promującej szkolnictwo zawodowe pn. „Zawód na start – polsko-niemieckie spotkanie z nauką”. Szkoła zaprezentowała 4 wybrane zawody : technik usług fryzjerskich, technik inżynierii środowiska i melioracji, sprzedawca oraz kucharz. Uczniowie naszej szkoły przez dwa dni mieli „pełne ręce roboty” oferując przybyłym gościom usługi fryzjerskie, wirtualne przygotowanie instalacji wodnej oraz słodki poczęstunek. Serdeczne podziękowania dla wszystkich osób , które pomogły w przygotowaniach i realizacji.

W tym miejscu chciałbym bardzo podziękować sponsorom, dzięki którym możliwe było zakupienie koszulek dla szkoły. Dzięki życzliwości firm udało się zakupić 75 sztuk. Autorami projektów koszulek są uczniowie i uczennice ZSP 2. Serdecznie dziękujemy !!!

SPONSORZY : ZIELONE DELIKATESY, FIRMONT, NORD NAPĘDY, AUTO SERWIS CHLEBOWSKI, AUTO ELEKTRYK JAN ŻUROWSKI, KAUFLAND ORAZ ART VISION

„MÓJ ZAWÓD – MÓJ WYBÓR - MOJA PRZYSZŁOŚĆ”

KONKURS ZAWODOZNAWCZY
„MÓJ ZAWÓD – MÓJ WYBÓR -  MOJA PRZYSZŁOŚĆ”

Doradca zawodowy zaprasza do udziału w konkursie zawodoznawczym
pn. „Mój zawód – MÓJ – WYBÓR – MOJA PRZYSZŁOŚĆ” Moja przyszłość”

Podkategorie

Joomla templates by a4joomla